HAKKIMIZDA

 

 

Şimdi Roksan ile Yenilik Zamanı..

 

  Roksan İlaç San.ve Tic.Ltd.Şti. 2008 yılında kurulmuş olan, çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu ilk yıllarda çalışma alanı Ege bölgesi ile sınırlı iken bugün tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

   Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden, tecrübeli ve uzman teknik kadroya sahip olan Roksan İlaç, vektör mücadelesi konusunda, entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olarak faaliyet göstermektedir. Firma politikası sadece ürün veya hizmet satmak üzerine kurulmamış olup, bunun yerine satış sonrası ve hizmet süresi boyunca her aşamada, tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Vektör Mücadelesi konusunda gereksinimlere en iyi yanıtı veren çözümleri sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek Roksan İlaç'ın vazgeçemeyeceği bir ilkesidir.

    Firmamız, Vektör Mücadelesi konusunda TSE 8358 Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesine sahiptir.Yönetim sistemimiz satış ve hizmet konuları kapsamında ISO 9001:2000 ile ISO 14001: 2004  Kalite Yönetim Sistemleri baz alarak kurulmuş ve belgelendirilmiştir. Dünyanın  önde gelen uluslararası biyosidal ürün üreticileri ile birlikte birçok ülke firmasının  temsilcisi ve partneri olarak hareket etmekteyiz. İzmir merkezli olan firmamızın Ankara ve Bursa'da şubeleri bulunmaktadır. Bu sektöre yenilik ve dinamizm katmayı hedefliyor, dürüstlük ilkesini elden bırakmadan, müşteri memnuniyeti odaklı ve ilkeli çalışmalarımızla büyük projelere imza atma yolunda ilerliyoruz.

 

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

   

Çevre sağlığı alanında gösterdiğimiz faaliyetlerde yasal şartlara ve standartlara uyarak müşteri şartlarını eksiksiz karşılamak, Havaya, toprağa, suya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmeyi önlemek, kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak, İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak, Etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle ürün ve sistem kalitesi ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında olmak,   

Kalite ve Çevre Politikamızdır.

 

Faik Varol

24.09.2018