HAKKIMIZDA


Şimdi Roksan ile Yenilik Zamanı..

 

  Roksan İlaç San.ve Tic.Ltd.Şti. 2008 yılında kurulmuş olan, çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu ilk yıllarda çalışma alanı Ege bölgesi ile sınırlı iken bugün tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

   Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden, tecrübeli ve uzman teknik kadroya sahip olan Roksan İlaç, vektör mücadelesi konusunda, entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olarak faaliyet göstermektedir. Firma politikası sadece ürün veya hizmet satmak üzerine kurulmamış olup, bunun yerine satış sonrası ve hizmet süresi boyunca her aşamada, tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Vektör Mücadelesi konusunda gereksinimlere en iyi yanıtı veren çözümleri sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek Roksan İlaç'ın vazgeçemeyeceği bir ilkesidir.

    Firmamız, Vektör Mücadelesi konusunda TSE 8358 Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesine sahiptir.Yönetim sistemimiz satış ve hizmet konuları kapsamında ISO 9001:2000 ile ISO 14001: 2004  Kalite Yönetim Sistemleri baz alarak kurulmuş ve belgelendirilmiştir. Dünyanın  önde gelen uluslararası biyosidal ürün üreticileri ile birlikte birçok ülke firmasının  temsilcisi ve partneri olarak hareket etmekteyiz. İzmir merkezli olan firmamızın Ankara ve Bursa'da şubeleri bulunmaktadır. Bu sektöre yenilik ve dinamizm katmayı hedefliyor, dürüstlük ilkesini elden bırakmadan, müşteri memnuniyeti odaklı ve ilkeli çalışmalarımızla büyük projelere imza atma yolunda ilerliyoruz.

 

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

   

      Çevre sağlığı alanında gösterdiğimiz faaliyetlerde kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uyarak müşterinin şartlarını eksiksiz karşılamak, havaya, toprağa, suya ve diğer ortamlara yönelik kirlenmeyi önlemek; kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak, insan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak temel politikamızdır.

     Etkin olaraka uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle ürün ve sistem kalitesi ile sektörün önce gelen kuruluşları arasında olmak hedefimizdir.

Çevre Sağlığını ve Yaşam Kalitesini İyileştirmeye Odaklı

  Toplumsal ve Çevre sorumluluğunun bilincinde

Çevre sağlığını olumlu etkileyecek projeler geliştiren ve uygulayan

Bilinçli insektisit/larvasit kullanımını teşvik eden

 

 Hizmet Sunduğu İnsanlara Merkezli

Tüm ilişkilerinde içten ve güvenilir

Tercih edilen olmayı hedefleyen

Hizmetleriyle farklılık yaratabilen

Zengin ürün portföyüyle ihtiyaçlara cevap verebilen

entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olabilenYaşadığı Değişimi Başarıyla Yöneten

Değişimi doğru algılayan

Gelişmelerin dışında kalmayan

Değişime yön vermeye çalışan

Hedeflerini gerçekleştiren

 Güleryüzlü, Güvenilir, Güçlü Bir Roksan