Hakkımızda

Anasayfa

Şimdi Roksan İle Yenilik Zamanı...


Roksan İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında kurulmuş olan, çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu ilk yıllarda çalışma alanı Ege bölgesi ile sınırlı iken bugün tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden, tecrübeli ve uzman teknik kadroya sahip olan Roksan İlaç, vektör mücadelesi konusunda, entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olarak faaliyet göstermektedir. Firma politikası sadece ürün veya hizmet satmak üzerine kurulmamış olup, bunun yerine satış sonrası ve hizmet süresi boyunca her aşamada, tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, vektör mücadelesi konusunda gereksinimlere en iyi yanıtı veren çözümleri sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek Roksan İlaç'ın vazgeçemeyeceği bir ilkesidir.

Firmamız, vektör mücadelesi konusunda TSE 8358 Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesine sahiptir. Yönetim sistemimiz satış ve hizmet konuları kapsamında ISO 9001:2000 ile ISO 14001: 2004 Kalite Yönetim Sistemleri baz alarak kurulmuş ve belgelendirilmiştir. Dünyanın önde gelen uluslararası biyosidal ürün üreticileri ile birlikte birçok ülke firmasının temsilcisi ve partneri olarak hareket etmekteyiz. İzmir merkezli olan firmamızın Ankara ve Bursa'da şubeleri bulunmaktadır. Bu sektöre yenilik ve dinamizm katmayı hedefliyor, dürüstlük ilkesini elden bırakmadan, müşteri memnuniyeti odaklı ve ilkeli çalışmalarımızla büyük projelere imza atma yolunda ilerliyoruz.

 

Çevre Ve Kalite Politikamız


Çevre sağlığı alanında gösterdiğimiz faaliyetlerde kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uyarak müşterinin şartlarını eksiksiz karşılamak, havaya, toprağa, suya ve diğer ortamlara yönelik kirlenmeyi önlemek; kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak, insan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak temel politikamızdır. Etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle ürün ve sistem kalitesi ile sektörün önce gelen kuruluşları arasında olmak hedefimizdir.

•    Çevre sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeye odaklı toplumsal ve çevre sorumluluğunun bilincinde çevre sağlığını olumlu etkileyecek projeler geliştiren ve uygulayan bilinçli insektisit/larvasit kullanımını teşvik eden,

•    Hizmet sunduğu insanlara merkezli tüm ilişkilerinde içten ve güvenilir, tercih edilen olmayı hedefleyen; hizmetleriyle farklılık yaratabilen, zengin ürün portföyüyle ihtiyaçlara cevap verebilen entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olabilen,

•    Yaşadığı değişimi başarıyla yöneten, değişimi doğru algılayan, gelişmelerin dışında kalmayan, değişime yön vermeye çalışan, hedeflerini gerçekleştiren güleryüzlü, güvenilir, güçlü Bir Roksan olmak.